Raport trimestrial Q2: O perioadă de creștere și realizări

Postat de Marius Morra,

Tradus de Elena-Octavia Mateescu

en flagro flagfr flag

Salutări,

Sunt Marius Morra, CEO al TOKERO. Sunt încântat să vă prezint raportul nostru de activitate pentru cel de-al doilea trimestru.

Acest raport cuprinde progresele și realizările remarcabile în lumea crypto pe care le-am înregistrat în acest trimestru dinamic. Este o dovadă a dedicării și a muncii asidue a echipei noastre, precum și a sprijinului și angajamentului continuu din partea comunității noastre valoroase.

În primul rând, sunt încântat să anunț că TOKERO a primit prestigiosul titlu de „Best Crypto Exchange Platform in Romania” (Cel mai bun exchange de criptomonede) la Crypto Expo Europe. Această recunoaștere este o dovadă a angajamentului nostru față de excelență și a încrederii pe care comunitatea noastră ne-a acordat-o.
Suntem onorați să primim acest premiu, care reprezintă o dovadă a muncii și a dedicării echipei noastre. Dorim să ne exprimăm recunoștința sinceră față de utilizatorii și susținătorii noștri care au jucat un rol esențial în succesul nostru. Această realizare consolidează și mai mult poziția TOKERO ca jucător de top în industria crypto românească și ne motivează să continuăm să oferim servicii excepționale utilizatorilor noștri valoroși.

Totodată, TOKERO a avut privilegiul de a participa la unele dintre cele mai importante conferințe crypto din Europa de Est. Am fost încântați să luăm parte la evenimente precum NFT Bucharest, Crypto Expo Europe, Introduction to Blockchain & MultiversX, precum și la diverse alte conferințe online. Aceste conferințe ne-au oferit oportunități valoroase de a ne conecta cu experți din industrie, de a ne prezenta platforma și de a fi la curent cu cele mai recente tendințe și evoluții din spațiul crypto.
A fost o onoare să ne aflăm printre profesioniști și entuziaști atât de apreciați și suntem recunoscători pentru cunoștințele și perspectivele dobândite în urma acestor experiențe edificatoare.

Suntem încântați să anunțăm listarea mai multor tokeni noi pe platforma TOKERO, extinzând astfel oferta noastră și oferindu-vă și mai multe oportunități de tranzacționare. Acum puteți tranzacționa acești tokeni în perechi cu USDT și EUR, oferindu-vă flexibilitate și confort în experiența voastră de tranzacționare. Mai mult, am facilitat mai mult ca niciodată achiziționarea acestor tokeni, oferind posibilitatea de cumpărare directă cu cardul de credit/debit sau prin transferuri bancare.

Tokenii nou listați includ o gamă variată de opțiuni, cum ar fi $GMX, $ARB, $INJ, $CHZ, $AXS, $SNX, $SUSHI, $DAO, $CRV, $CAKE, $BLUR, $MANA, $SAND, $NAVI și $ZPAY. Cu această selecție extinsă, aveți mai multe oportunități de a vă diversifica portofoliul și de a explora posibilități interesante de investiții. Rămâneți cu noi pentru că vom continua să ne extindem lista de tokeni, asigurând o gamă completă de opțiuni pentru a vă satisface nevoile de tranzacționare.

În vederea asigurării continue a unor servicii și suport de top pentru comunitatea noastră valoroasă, ne-am extins echipa prin aducerea la bord a unui grup talentat de specialiști în domeniul crypto. Aceste noi adiții la echipa TOKERO contribuie cu un bagaj de cunoștințe și expertiză, asigurându-se că rămânem în fruntea tendințelor și evoluțiilor din industrie. Competențele și dedicarea lor vor spori și mai mult capacitatea noastră de a vă oferi cea mai bună experiență de tranzacționare posibilă și un sprijin cuprinzător ori de câte ori aveți nevoie. Suntem încântați că aceste persoane talentate se alătură echipei noastre și așteptăm cu nerăbdare contribuțiile valoroase pe care le vor aduce pentru a ne ajuta să ne îndeplinim misiunea de a vă împuternici în lumea crypto.
Suntem încântați să anunțăm cea mai recentă colaborare cu Cristina Gheorghitoiu, un apreciat coach și consultant care ne oferă expertiză și experiență bogată. Cu un background extins ca fost director general al OLX, Cristina ne oferă un know-how profund pentru înțelegerea și dezvoltarea afacerilor, care va avea un mare impact asupra echipei noastre!

Nu în ultimul rând, suntem bucuroși să anunțăm lansarea primului nostru Zealy Sprint! Această inițiativă interesantă este concepută pentru a implica și recompensa membrii comunității noastre care iubesc provocările și câștigarea de recompense.

Participarea la Zealy Sprint este simplă: finalizați o serie de misiuni pe platforma noastră pentru a câștiga XP și a urca în clasament. Cei mai buni performeri vor avea șansa de a câștiga o parte din marele fond de premii în valoare de 700 USDT!

Fie că sunteți pasionați de criptomonede sau vă aflați la început de drum, Zealy Sprint este ocazia perfectă pentru a vă demonstra abilitățile, pentru a vă educa și pentru a fi recompensați pentru eforturile depuse. Nu ratați această competiție palpitantă - alăturați-vă celorlalți peste 1500 de aventurieri în această provocare!În concluzie, al doilea trimestru al acestui an a fost plin de realizări remarcabile și evoluții interesante pentru TOKERO.

Suntem incredibil de recunoscători pentru sprijinul și încrederea continuă a utilizatorilor noștri și așteptăm cu nerăbdare să ne lansăm în noi aventuri și să atingem obiective și mai importante în viitor. Rămâneți cu noi pentru mai multe actualizări și oportunități palpitante pe TOKERO, pe măsură ce continuăm să revoluționăm împreună lumea crypto.
Vă mulțumim că faceți parte din călătoria noastră!

Cu respect,
Marius Morra - CEO TOKERO