„Cei mai mari jucători din economie” este o conferinţă şi un concept pe care, l-am inventat acum mai bine de 20 de ani împreună cu colegii din redacţia ZF pentru a avea o structură. În 2006 am avut prima ediţie a anuarului „Cei mai mari jucători din economie”, din ideea de a structura puţin economia românească şi de a fi cât mai relevanţi ca ziar financiar.

Continuă pe ZF.ro: https://www.zf.ro/opinii/sorin-paslaru-zf-ceea-avem-rezultat-macroeconomie-efect-23181038